پیش بینی قیمت سکه امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳
پیش بینی قیمت سکه امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳

اکوایران: در حال حاضر دسته‌ای از معامله‌گران با اشاره به نوسانات نرخ ارز و طلای جهانی در چند وقت اخیر می‌گویند احتمالا سکه‌بازان امروز هم مسیر روزهای گذشته را دنبال خواهند کرد.

به گزارش اکوایران، نگاهی به چارت سکه امامی در دو هفته گذشته حکایت از صعود این فلز گران‌بهای داخلی دارد. بر این‌ اساس و طبق آنچه در این بازه در سایت اتحادیه طلا و جواهر درج شد، سکه امامی‌ در روز ۲۸ اسفند ۱۴۰۲، حدود  ۳۸ میلیون و‌۷۵۰ هزار تومان معامله شده بود. با آغاز سال جدید سرعت صعودی آن شتاب گرفت. در حال حاضر نیز  به ۳۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

در حال حاضر  دسته‌ای از معامله‌گران با اشاره به نوسانات نرخ ارز و طلای جهانی در چند وقت اخیر می‌گویند احتمالا سکه‌بازان امروز هم مسیر روزهای گذشته را دنبال خواهند کرد.

همچنین برخی دیگر باور دارند که با شروع به کار اکثر بازارها بعد از تعطیلات عید نوروز، احتمالاً سطح تقاضا هم تا حدودی بالا خواهد رفت. با این‌ حال عده‌ای دیگر نظر متفاوتی دارند و معتقدند که سکه در ایام تعطیلات رشد قابل‌توجهی را ثبت کرده و با مداخله نهاد مرکزی بازارساز امروز اصلاح خواهد شد.

 به عقیده تکنیکالیست‌ها سکه امروز مرز روانی ۴۰ میلیون تومان را پیش روی خود دارد و از سوی دیگر مرز ۳۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای سکه مهم است. برخی از فعالان بازار می‌گویند اگر سکه از این مرز عقب‌نشینی کند احتمال کاهش تا کف کانال ۳۹ میلیون تومان وجود خواهد داشت.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]