دوشنبه, ۲۵ تیر , ۱۴۰۳
پ
  • شناسه خبر: 53152
  • 13 نوامبر 2023 - 18:49
  • 76 بازدید
  • ۰ دیدگاه

اشتهای اژدها به نفت ایران

اشتهای اژدها به نفت ایران
اشتهای اژدها به نفت ایران

همزمان با اعلام افزایش صادرات نفت ایران، نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را تصویب کردند تا این بار با نشانه رفتن بنادر و انبارها، مانع پهلوگیری نفتکش‌های حامل نفت ایران در پورت‌های بین‌المللی شوند. در این برنامه از #نپتا درباره دلایل رغبت چینی‌ها به خرید بیشتر نفت ایران، تأثیر احتمالی تحریم جدید بر تجارت ایران و رقابت […]

همزمان با اعلام افزایش صادرات نفت ایران، نمایندگان آمریکا لایحه‌ای را تصویب کردند تا این بار با نشانه رفتن بنادر و انبارها، مانع پهلوگیری نفتکش‌های حامل نفت ایران در پورت‌های بین‌المللی شوند.

در این برنامه از #نپتا درباره دلایل رغبت چینی‌ها به خرید بیشتر نفت ایران، تأثیر احتمالی تحریم جدید بر تجارت ایران و رقابت کشورهای تحریمی در بازار نفت با همایون فلکشاهی، عضو ارشد موسسه کپلر گفتگو کرده‌ایم.

 

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]
افزایش مصرف بنزین در پی تغییر ساعت کاری/ میانگین مصرف بنزین در ۱۴۰۳ به چند بشکه در روز رسید؟ 13 جولای 2024

افزایش مصرف بنزین در پی تغییر ساعت کاری/ میانگین مصرف بنزین در ۱۴۰۳ به چند بشکه در روز رسید؟

به گفته معاون وزیر نفت تغییر ساعات کاری ۱۱ درصد مصرف بنزین را در شهر تهران افزایش داده است. او همچنین متوسط مصرف بنزین کشور را در سال جاری ۱۲۱ میلیون بشکه در روز عنوان کرد که عدد بسیاری بالایی است.

ماجرای ماشین برقی سواری پوتین و مودی/ رقابت روسیه و آمریکا برای اشاعه انرژی هسته‌ای 11 جولای 2024

ماجرای ماشین برقی سواری پوتین و مودی/ رقابت روسیه و آمریکا برای اشاعه انرژی هسته‌ای

اکوایران: علیرغم همه مناقشاتی که در مورد انرژی هسته‌ای وجود دارد، این انرژی یک نوع انرژی با کربن صفر است و به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی از پاسخ بسیاری از کشورها به بحران آب و هوایی است. رقابتی جهانی برای تامین نیروگاه‌ها و سوخت هسته‌ای به سایر نقاط جهان در جریان است و روسیه بر اساس بسیاری از معیارها تا کنون برنده این رقابت است.

طلای سیاه دیگر کافی نیست: عربستان و امارات به دنبال گنج جدید 08 جولای 2024

طلای سیاه دیگر کافی نیست: عربستان و امارات به دنبال گنج جدید

اکوایران: شرکت‌های بزرگ نفتی در خاورمیانه به دنبال دستیابی به منابع گازی بیشتری هستند تا بتوانند به صادرکننده این سوخت تبدیل شوند. شرکت‌های آرامکو و ادنوک گاز طبیعی را به عنوان یک راه‌حل دائمی می‌بینند و نه صرفا یک سوخت انتقالی موقت.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم بانک اقتصاد منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.