پروژه بهسازی و ایمن سازی محور گنبد به آق قلا در مسیر پیشرفت
پروژه بهسازی و ایمن سازی محور گنبد به آق قلا در مسیر پیشرفت

گرگان- سرپرست کل راه و شهرسازی گلستان گفت: بهسازی محور گنبد – آق قلا که یکی از محورهای مواصلاتی و با اهمیت استان بوده، طی سه سال اخیر به نسبت آغاز اجرای پروژه رشد رو به بالایی داشته است.

به گزارش بازار به نقل از راه و شهرسازی گلستان، سید محمد حسینی اظهار کرد: بزرگراه گنبد به آق قلا یکی از مهمترین طرح های حوزه راهسازی شرق استان و گنبد است که شروع مجدد آن باعث کاهش حوادث و تلفات جانی در مسیرهای پرتردد خواهد شد.
سرپرست کل راه و شهرسازی گلستان افزود: این پروژه از سال ۱۳۸۶ آغاز شده و در سال های گذشته تعریض و بهسازی پنج کیلومتر از این محور در حوزه شهرستان گنبد و پنج کیلومتر باند شمالی در حوزه شهرستان آق قلا انجام شده بود.
حسینی ادامه داد: در پی سفر اول ریاست جمهور به گلستان، عملیات بهسازی ۱۰ کیلومتر از این محور در حوزه شهرستان گنبد و همچنین ۱۰ کیلومتر در حوزه شهرستان آق قلا در دستور کار قرار گرفت.
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان همچنین تصریح کرد: در دور دوم سفر هیئت دولت سیزدهم به استان گلستان، عملیات اجرایی ۱۵ کیلومتر از مجموع ۲۰ کیلومتر این محور تکمیل و به بهره برداری رسید.
وی با بیان اینکه یکی از اصلی ترین شعارهای دولت سیزدهم توسعه زیرساخت‌های حمل و نقلی در راستای توسعه محورهای ترانزیتی است، گفت: میزان پیشرفت این پروژه در دولت سیزدهم به نسبت سنوات قبل رشد قابل ملاحظه ای داشته است.
حسینی در انتها اظهار کرد: ارتقای کیفیت جاده‌های مواصلاتی استان زیرساخت لازم جهت توسعه و اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری را در این منطقه فراهم می‌کند و این امر اهتمام ما را برای سرعت‌دهی به بهسازی و ارتقا محورهای مواصلاتی استان افزایش می‌دهد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]