عبور صندوق آلا از سقف ۵۰۰۰ میلیارد
عبور صندوق آلا از سقف ۵۰۰۰ میلیارد
با اعتماد و مشارکت گسترده سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، صندوق درآمد ثابت اعتماد ارغوان با نماد آلا، توانست ظرف 3 ماه با جذب بیش از 5000 میلیارد ریال سرمایه، مجوز افزایش سقف تا 10000 میلیارد ریال را از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار کسب نماید.
فهرست خبر اقتصادی عبور صندوق آلا از سقف 5000 میلیارد

با اعتماد و مشارکت گسترده سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی، صندوق درآمد ثابت اعتماد ارغوان با نماد آلا، توانست ظرف ۳ ماه با جذب بیش از ۵۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه، مجوز افزایش سقف تا ۱۰۰۰۰ میلیارد ریال را از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار کسب نماید.

این صندوق که از نوع درآمد ثابت و قابل معامله (etf) است در ماه‌های گذشته توانست با کسب بازدهی موثر سالیانه بالای ۳۰ درصد، رتبه برتر در بین صندوق‌های درآمد ثابت را کسب نموده و با استقبال سرمایه گذاران ظرف مدت کوتاهی از مرز ۵۰۰۰ میلیارد ریال جذب سرمایه عبور نماید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این نوع صندوق، امکان کسب سود مرکب است، در واقع شما در این نوع صندوق، روی سود حاصل شده در روز گذشته نیز سود می‌کنید و در واقع به ازای هر روز بیشتر ماندن پول در صندوق سود شما به صورت مرکب رشد نموده و سود بسیار بالاتری را نسبت به سایر روش‌های سرمایه‌گذاری بدون ریسک ایجاد می نماید.

در این نوع صندوق شما می توانید در هر زمان نسبت به افزایش یا کاهش دارایی خود اقدام نموده و به ازای هر روز آن سود روز شمار دریافت نمایید و از سوی دیگر سرمایه‌گذاری با مبلغ کم هم در این صندوق‌ها امکان‌پذیر است و شما با ۵۰۰ هزار تومان هم می‌توانید از سود معادل سالیانه ۳۰ درصد بهره‌مند شوید.

نماد صندوق آلا به عنوان یک نماد پذیرفته شده در تابلوی معاملات بورسی بوده و شما می توانید در ساعات معاملاتی به راحتی و بدون دغدغه و به هر میزان که تمایل دارین خرید یا فروش واحدهای صندوق را همانند یک سهام عادی انجام دهید.

داشتن بازارگردان اختصاصی از دیگر ویژگی‌های این صندوق است که باعث می‌شود امکان خرید و فروش آن در هر شرایط بازار امکان پذیر بوده و نوسانات بازار  سرمایه را نداشته  و ظرف یک روز کاری پس از فروش واحدهای صندوق الا در هر شرایطی  در نرم‌افزار معاملاتی خود، وجه آن را به همراه سود کسب شده در حساب بانکی خود دریافت نمایید.

صندوق سرمایه‌گذاری اعتماد ارغوان با نماد “آلا ” در بازار فرابورس درج شده و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار با مدیریت شرکت سبدگردان ثنا  که نهاد مالی ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار است، فعالیت می‌نماید.

این صندوق برای چه افرادی مناسب است ؟

  • اگر شما فردی بازنشسته هستید و یا  تمایل به سرمایه گذاری بدون ریسک با سود بالاتر روزشمار نسبت به سپرده‌های بانکی هستید.
  • اگر مبلغ سرمایه شما از حداقل‌های سپرده گذاری بانک‌ها کمتر است.
  • اگر اسناد خزانه دارید و تمایل به نگهداری آن تا هر مدتی دارید.
  • اگر شرکت بیمه، سرمایه گذاری و به طور کلی دارای سرمایه‌ای شرکتی برای سرمایه گذاری هستید.
  • اگر تمایل به سرمایه گذاری بدون ریسک برای خانواده خود هستید.
  • اگر تمایل دارید به صورت روزانه درآمد روزانه خود را سودآور کنید.
  • و به طور کلی اگر تمایل به سرمایه گذاری با روشی بدون ریسک و با سود مناسب هستید.
  • صندوق‌های سرمایه گذاری درآمد ثابت گزینه مناسبی برای شما هستند.

 برای تصمیم‌گیری نیازمند مشاوره هستم؟

برای آنکه تصمیم‌گیری در خصوص سرمایه گذاری برای شما راحت‌تر باشد، شما می‌توانید از طریق لینک زیر درخواست مشاوره خود را ثبت نمایید تا برای همیشه از مشاوره اختصاصی رایگان ما به خودتان بهره‌مند شوید.

برای مشاوره رایگان سرمایه‌گذاری کلیک کنید.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 3 میانگین: 5]