قیمت آپارتمان های نقلی در دو منطقه پرخریدار تهران
قیمت آپارتمان های نقلی در دو منطقه پرخریدار تهران

اکوایران: در منطقه ۱۰ پایتخت، می‌توان واحدی ریزمتراژ تا ۵۰ مترمربع زیربنا را با قیمت حدودی بین ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کرد.

به گزارش اکوایران، با اینکه بازار خرید و فروش مسکن در حال حاضر در اغلب نقاط تهران در رکود قرار دارد و تعداد معاملات کاهش یافته اما برخی واسطه‌گران ملکی در منطقه ۱۰ تهران می‌‌گویند، با این حال در این منطقه معاملات کم‌وبیش در جریان است.

در منطقه ۱۰ پایتخت، می‌توان واحدی ریزمتراژ تا ۵۰ مترمربع زیربنا را با قیمت حدودی بین ۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تا ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خریداری کرد.

یک واسطه‌گر ملکی با اشاره به افزایش حدودا ۲۰ درصدی قیمت مسکن نسبت به سال گذشته در این منطقه می‌گوید: متوسط قیمت هرمترمربع مسکن نوساز، در خیابان قزوین بین ۶۰ تا ۶۵ میلیون تومان و در خیابان آزادی بین ۹۵ تا ۱۰۰ میلیون تومان است.

آپارتمانی با ۵۵ مترمربع زیربنا و ۱۸ سال عمربنا در محله نواب، ۲ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان و در محله بریانک، واحدی ۴۶ متری و ۱۴ سال ساخت، ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

در محله جی، واحدی ۱۲۳ متری و ۲ سال ساخت، ۶ میلیارد تومان و در محله سلسبیل، آپارتمانی ۵۸ متری و ۱۷ سال عمربنا، ۴ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]