حل مشکلات و موانع صادرات محصولات ایرانی به بازارهای جهانی
حل مشکلات و موانع صادرات محصولات ایرانی به بازارهای جهانی

همواره صادرات کالا به ویژه در صنایع غذایی با مشکلاتی روبه‌رو بوده اما به تازگی این مشکلات از طریق ارتباط و همکاری با سامانه شرکت «کمپانی پول» (Companypoll) برطرف شده است.

بازار؛ گروه بورس: صادرات محصولات و کالاها همیشه با مشکلاتی روبه‌رو بوده و این مسائل به ویژه در زمینه محصولات غذایی با سخت‌گیری‌های بیشتری همراه بوده است؛ اما شرکت (مستر رایت Mr.Right) در شهر تورنتو کانادا موفق شده تا حدود زیادی این مشکلات و موانع را به لطف ارتباط و همکاری با سامانه شرکت «کمپانی پول» (Companypoll) برطرف کند.

امینی مدیرعامل شرکت مستر رایت در گفت‌وگو با بازار در توضیح حوزه فعالیت خود اظهار کرد: چندین سال در کار واردات مواد غذایی از جمله محصولات یک و یک هستیم و همواره تلاش ما این بوده که موانع و مشکلات را تسهیل کنیم.
وی در پاسخ به این پرسش که چه پیشنهادی برای واردات محصولات و مواد غذایی از ایران به کشورهای مقصد دارید؟ توضیح داد: شرکت «کمپانی پول» ( Companypoll) با راه‌اندازی سامانه تحویل کالا در کشور مقصد؛ واردات محصولات از ایران به مقصد کشورهای هدف را تسهیل کرده و تسویه را به چند روش مختلف ازجمله «گشایش ال‌سی»، «سوئیفت» و «رمرارز» مهیا کرده و ما قصد داریم کالاهای مورد نیاز کشورهای مختلف را از طریق سامانه تحویل کالا در مقصد و شرکت کمپانی پول انجام دهیم.

برای نمونه محصولات برند یک و یک متعلق به شرکت دشت مرغاب یک شرکت بورسی با نماد «غدشت» است که با توجه به سابقه‌ای که دارد، همواره مورد توجه خارجی‌ها و از جمله ایرانیان مقیم خارج قرار دارد و از این طریق محصولات خود را به خارج از کشور ارسال می کند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]