اعتراف به ۴۰ فقره سرقت موبایل
اعتراف به ۴۰ فقره سرقت موبایل

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: کارآگاهان در بررسی‌ها متوجه شدند ۴۰ فقره سرقت‌ توسط ۲ مرد جوان و سابقه‌دار صورت گرفته است.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگارن جوان، سردار  علی ولیپور گودرزی  رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: با وقوع موبایل قاپی‌های سریالی از شهروندان در سطح معابر تهرانپارس، شریعتی، پاسداران و خاک سفید، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت افزود: با توجه به حساسیت موضوع کارآگاهان تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند و در بررسی‌ها متوجه شدند سرقت‌ها توسط ۲ مرد جوان و سابقه‌دار صورت گرفته است. 
وی افزود: یکی از مال باختگان در جریان تحقیقات گفت، در محله قلهک مشغول پیاده‌روی و صحبت کردن با تلفن بودم که ناگهان ترک نشین یک موتورسیکلت آیفون ۱۳ پرو مکس ام را قاپید و خیلی زود به همراه همدستش متواری شدند.
سردار گورزی ادامه داد: کارآگاهان در نخستین گام با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی هویت متهمان را شناسایی کردند و متوجه شدند آنها افرادی سابقه دار هستند و با یک موتورسیکلت دست به این سرقت‌ها زده‌اند. 
این مقام ارشد انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان پس از دریافت این سرنخ مهم با اقدامات اطلاعاتی، مخفیگاه یکی از متهمان را در شرق تهران شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند. 
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: متهم در جریان تحقیقات به ۴۰ فقره سرقت موبایل قاپی از شهروندان اعتراف و مال باختگان در مواجه حضوری وی را به عنوان سارق تلفن‌های همراه خود شناسایی کردند. 
سردار علی ولیپور گورزی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات برای دستگیری همدست وی ادامه دارد.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]