دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
پ
  • شناسه : 54898
  • 20 نوامبر 2023 - 22:58
  • 5 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

مدیران خودرو، متقاضیان خرید خودرو را شوکه کرد

مدیران خودرو، متقاضیان خرید خودرو را شوکه کرد
مدیران خودرو، متقاضیان خرید خودرو را شوکه کرد

اکو ایران : فروش X33 کراس از سوی مدیران خودرو به صورت نقد و اقساط در دستورکار قرار گرفت.

 

به گزارش اکو ایران، فروش قسطی خودرو با توجه به شرایط بازار باب شده و این بار نوبت به فروش اقساطی X33 کراس، محصول جدید مدیران خودرو رسید. این خودروساز خصوصی X33 کراس را در دو مدل با گیربکس دستی و گیربکس اتوماتیک به خطوط تولید خود آورده است.

فروش محصول جدید به صورت قسطی از سوی مدیران خودرویی ها، متقاضیان خرید خودرو را شوکه کرد. پیش تر شرکت های خودروساز، محصولاتی را که قدیم تر شده و دیگر با اقبال بازار روبرو نمی شدند را به صورت اقساطی در دسترس متقاضیان قرار دهند. اما فروش X33 کراس آن هم در شرایطی که پیش تر حضوری در بازار خودروی کشور نداشت به نوعی سوپرایز مدیران خودرویی ها برای بازار خودرو محسوب می شد.

قیمت کارخانه ای X33 کراس با گیربکس اتوماتیک ۸۹۷ میلیون تومان و قیمت X33 کراس با گیربکس دستی در مبدا حدود ۸۰۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

تحویل خودروهای عرضه شده در این طرح فروش ۹۰ روزه خواهد بود. مدیران خودرویی ها برای متقاضیان شرکت در این طرح فروش در صورت انصراف سود ۱۲ درصدی سالیانه در نظر گرفته اند.

فروش قسطی این خودرو به این صورت است که متقاضیان باید ۵۰ درصد قیمت کارخانه ای خودرو را به عنوان پیش پرداخت به حساب مدیران خودرو واریز کنند.

این خودروساز خصوصی برای اینکه دل متقاضیان خرید قسطی را به دست بیاورد، الباقی قیمت خودرو را در قالب اقساط  و به صورت منعطف در بازه زمانی ۱۲ ماهه تا ۶۰ ماهه، بسته به نظر متقاضی دریافت خواهد کرد. سود تسهیلات پرداخت شده به مشتریان ۲۳ درصد در نظر گرفته شده است.

X33 کراس با گیربکس اتوماتیک در سه رنگ سفید اسپرت، مشکی و نوک مدادی اسپرت به متقاضیان واگذار خواهد شد. دیگر خودروی حاضر در این طرح فروش، یعنی X33 کراس با گیربکس دستی نیز در سه رنگ سفید، نوک مدادی و مشکی قابل خریداری است.

آدم فضایی تسلا روی زمین می‌ماند 03 دسامبر 2023

آدم فضایی تسلا روی زمین می‌ماند

چهار سال از روزی که ایلان ماسک طی یک مراسم پر سر و صدا از بیگانه خود رونمایی کرد می‌گذرد. طی این سالها بسیاری ایده ماسک و تسلا را بلندپروازانه میدانستند و معتقد بودند این آدم فضایی نمی‌تواند روی زمین ماندگار باشد. اما انگار این بار هم تسلا منتقدانش را به سکوت دعوت خواهد کرد.

شریک سایپا، رقیب تسلا شد 03 دسامبر 2023

شریک سایپا، رقیب تسلا شد

اکو ایران : دیپال شرکت زیر مجموعه چانگان از برنامه ریزی خود برای تولید ۴۵۰ هزار دستگاه خودروی برقی در سال آینده خبر داد. این اتفاق می تواند صف رقبای چینی، تسلا را شلوغ تر از قبل کند.

فروش قسطی خودرو با پرداخت ۴۰ درصد قیمت کارخانه 03 دسامبر 2023

فروش قسطی خودرو با پرداخت ۴۰ درصد قیمت کارخانه

اکو ایران : فروش قسطی خودرو با توجه به شرایط بازار در دستورکار شرکت های خودروساز قرار گرفته است. کرمان موتور برخی از محصولات خود را با موعد تحویل ۹۰ روزه به صورت نقد و اقساط به متقاضیان واگذار می کند.

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم بانک اقتصاد منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.