جعفرشربیانی در نطق پیش از دستور خود روند تخریب اعضای منتقد شورای شهر را فاش کرد و معاون امور شوراهای شهردار درخواست پاسخگویی کرد که مهدی اقراریان خطاب به چمران گفت اگر ایشان حرف بزنند باید اعضا هم فرصت پاسخگویی داشته باشند .  باقری معاون برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران توضیح داد:ظرف ۳۳ ماه […]

جعفرشربیانی در نطق پیش از دستور خود روند تخریب اعضای منتقد شورای شهر را فاش کرد و معاون امور شوراهای شهردار درخواست پاسخگویی کرد که مهدی اقراریان خطاب به چمران گفت اگر ایشان حرف بزنند باید اعضا هم فرصت پاسخگویی داشته باشند . 

باقری معاون برنامه‌ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران توضیح داد:ظرف ۳۳ ماه گذشته اعضای شورا به مناطق مختلف و حتی همین منطقه ۱۷ رفتند و جلساتشان به خوبی برگزار شده است. این شیوه کار چه معنی‌ای دارد.

در میانه صحبت باقری، امانی عضو دیگر شورا تاکید کرد که دو بار به منطقه ۱۷ رفته و هر دو بار شهردار منطقه حضور نداشته‌اند.

اقراریان نیز در ادامه صحبت‌های امانی تاکید کرد: هر بار به منطقه ۱۷ رفته‌ام شهردار نیامده است.

باقری در پاسخ به این دو عضو شورا گفت: قطعا با تنش نمی‌شود کاری از پیش برد. زمان شلوغ‌کاری گذشته است. چرا نمی‌خواهید من حرفم را بزنم. اگر لازم باشد شهردار هم می‌آید. صراحتاً به عضو شورا پیش‌تر گفته شده بود که شهردار منطقه در منطقه حضور ندارد. بی‌تردید ممکن است برای فرزند و همسر هر کسی بیماری پیش بیاید. از یک هفته پیش تماس گرفته شده بود و به عضو شورا اعلام شده بود که شهردار مشکلی دارد و اگر امکان دارد روز بازدید را تغییر دهند که با لجاجت این کار انجام نشد.

چمران ریاست شورا خطاب به باقری معاون شهردار تهران گفت: نباید از کلمه لجاجت استفاده کنید.

 

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]