قیمت مسکن در تهران یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ + جدول
قیمت مسکن در تهران یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ + جدول

قیمت خانه در مناطق مختلف تهران با توجه به متراژ و سن بنا امروز یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ اعلام شد.

به گزارش نبض بازار، قیمت خانه در مناطق مختلف تهران امروز یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ مشخص شد.
اگر قصد خرید خانه در مناطق مختلف تهران را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.
آپارتمانی ۶۵ در شمشیری در حالی که ۸ سال از ساخت آن گذشته شده است و دو اتاق خواب داشته باشد، معادل ۴ میلیارد تومان ارزش دارد.
واحد آپارتمانی ۱۴ ساله در شمشیری با متراژ ۴۴ متر و که دو اتاق خواب در روزهای گذشته معادل ۱ میلیارد و ۸۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
همچنین واحدی دیگر در مهرآباد جنوبی با متراژ ۸۳ متر و سنی معادل ۱۰ سال درحالی که این واحد دو خوابه است معادل ۴ میلیارد و ۷۸۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
برای خرید واحد آپارتمانی ۱۲ ساله در فتح با متراژ ۱۱۳ متر و دو اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۲ میلیارد و ۹۳۸ میلیون تومان احتیاج دارید.
اگر قصد سرمایه‌گذاری در فتح را دارید، با سرمایه ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان می‌توانید واحدی ۲۱ ساله با متراژ ۷۲ متر را خریداری کنید.
واحد آپارتمانی ۸ ساله در استاد معین با متراژ ۴۲ متر و یک تاق خواب در روزهای گذشته معادل ۳ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.
برای خرید واحد آپارتمانی ۸ ساله در استاد معین با متراژ ۵۸ متر و دو اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
برای خرید واحد آپارتمانی نوساز در شهید دستغیب با متراژ ۴۳ متر و یک اتاق خوابه است به بودجه‌ای معادل ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان احتیاج دارید.
شما در جدول زیر می‌توانید قیمت خانه در مناطق مختلف تهران را مشاهده کنید:

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]