سرقت ۳ میلیاردی توسط زوج سارق
سرقت ۳ میلیاردی توسط زوج سارق

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری زنی که با همکاری شوهرش ۳ میلیارد ریال از مغازه‌ای سرقت کرده بود، خبر داد.

سرهنگ محمدرضا موسوی سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: شهروندی با مراجعه به کلانتری ۱۷۹ خلیج فارس اظهار داشته شب گذشته سارقان با تخریب قفل و شیشه مغازه اقدام به سرقت وسایل به ارزش مالی حدود ۳ میلیارد ریال کرده اند.
وی افزود: در بررسی‌های صورت گرفته و اقدامات فنی پلیسی مشخص شد دو نفر زن و شوهر که در مجاورت مغازه زندگی می کنند با مشارکت یکدیگر اقدام به سرقت از مغازه کرده اند.
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: با هماهمنگی مقام قضایی تیم عملیات کلانتری به مخفیگاه متهمان که داخل یک کانکس در حوالی اتوبان “آزادگان” تهران بود اعزام شدند و متهم خانم در محل دستگیر و همسر وی که از اتباع کشور همسایه بوده قبل از حضور تیم عملیات از محل متواری شده که در بازرسی‌های به عمل از مخفیگاه اجناس به سرقت رفته از مغازه کشف و به همراه متهم به کلانتری منتقل شد.
سرهنگ موسوی خاطرنشان کرد: دستگیری همدست این زن در دستور کار پلیس قرار دارد و پرونده به همراه متهم به مرجع قضایی معرفی شد.
او به شهروندان توصیه کرد: با ارتقای سیستم امنیتی اماکن خصوصی با نصب دوربین‌های مداربسته و دزدگیر امکان سرقت را به حداقل برسانند.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]