بروزرسانی‌های جذاب نرم‌افزار رایگان تماس ویدئویی گوگل/ عکس
بروزرسانی‌های جذاب نرم‌افزار رایگان تماس ویدئویی گوگل/ عکس

زومیت نوشت: گوگل‌ میت افکت‌های ویدیویی و دو ویژگی دیگر را در جدیدترین به‌روزرسانی دریافت کرد.

گوگل‌میت قصد دارد گزینه‌های سفارشی‌سازی جدیدی را برای کاربران وب و موبایل ارائه کند. گوگل در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که در روزهای آینده، سه ویژگی جدید شخصی‌سازی ظاهر و بهبود کیفیت صدا و نور به گوگل‌میت اضافه می‌شود.
اولین ویژگی مهم جدید، امکان ترکیب چند افکت ویدیویی است. برای مثال، کاربران گوگل‌میت می‌توانند پس‌زمینه را با جلوه‌های فیلتر ترکیب کنند تا تجربه‌ای پویاتر ایجاد کنند.

یک آیکون لایه‌ی جدید روی پیش‌نمایش ویدئو اضافه شده است که می‌توانید افکت‌های ترکیبی خود را در آنجا ببینید. می‌توان از همان آیکون برای حذف یک یا همه‌ی افکت‌ها استفاده کرد.
همچنین قابلیت ترکیب جلوه‌های ویدیویی با رابط کاربری جدید و کارآمدتری ارائه می‌شود که پیدا کردن و اعمال افکت‌های مختلف را برای کاربران گوگل‌میت آسان‌تر می‌کند. برای راحتی کاربران افکت‌ها به سه دسته‌ی پس‌زمینه، فیلترها و ظاهر دسته‌بندی می‌شوند.

آپدیت جدید افکت ویدئو گوگل میت
یکی‌ دیگر از ویژگی‌های جدید معرفی‌شده، نورپردازی استودیویی است. این ویژگی فقط برای کاربران وب گوگل‌میت در دسترس قرار دارد و با افزونه‌ی Duet AI for Google Workspace Enterprise قابل‌ استفاده است.
این ویژگی برای شبیه‌سازی نور با کیفیت استودیو است و شامل قابلیت تنظیم موقعیت نور، روشنایی و رنگ می‌شود.
آخرین ویژگی، صدای استودیو است و اکنون در نسخه‌ی وب در دسترس قرار دارد. قابلیت یادشده به‌طور خودکار کیفیت صدای ضعیف هدست‌های بلوتوث معمولی و افراد در کنفرانس را با استفاده از هوش مصنوعی بهبود می‌بخشد. مانند نورپردازی استودیویی، این ویژگی نیز با افزونه‌ی Duet AI for Google Workspace Enterprise در دسترس قرار دارد.
کاربران گوگل‌میت نسخه‌ی وب، تا پایان ژانویه (۱۱ بهمن) به‌روزرسانی را دریافت خواهند کرد؛ اما این به‌روزرسانی‌ها با تأخیر برای گوشی‌ها اعمال خواهد شد.
۲۲۷۲۲۷

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]