شبکه جاده‌ای یزد برای تردد ایمن است| کمبود نیروی راهداری
شبکه جاده‌ای یزد برای تردد ایمن است| کمبود نیروی راهداری

یزد- رستگاری، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یزد از قابل تردد بودن شبکه جاده‌ای، از تردد روان و ایمن در محورهای مواصلاتی استان یزد خبر داد.

محمد رستگاری در گفت‌وگو با خبرنگار بازار اظهار داشت:با شروع بارش‌ها ۱۳۵ نفر از پرسنل و راهداران به صورت مستقیم درگیر شده و با تلاش‌های شبانه‌روزی و به کاری گیری ۱۱۵ دستگاه ماشین‌آلات و تجهیزات راهداری و همچنین بهره‌گیری از ماشین‌آلات بخش خصوصی، توانستیم تردد روان و ایمن را در محورها برقرار کنیم.
وی در رابطه با خسارت‌های وارده به شبکه راه‌ها، اذعان کرد: با توجه به حجم عظیم بارندگی و سیلاب ‌ها، قطعاً خسارت‌های وارد به شبکه جاده‌ای استان بسیار سنگین است که در روزهای آتی با فروکش کردن شدن بارندگی، پایش جاده‌ای انجام شده و به صورت رسمی میزان خسارت اعلام خواهد شد.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای یزد از تلاش‌های تک‌تک افراد در مجموعه راهداری استان که به صورت شبانه‌روزی و با جان‌ودل برای ایجاد امنیت و ایمنی تردد در محورهای مواصلاتی تلاش می‌کنند، تشکر کرد.
وی تصریح کرد: یکی از معضلات جدی و همیشگی مجموعه راهداری که بارها بر رفع آن تأکید شده و در چنین شرایطی بیش‌ از پیش محسوس است، کمبود نیروی انسانی است که بر روند ارائه خدمات، کیفیت و کمیت آن به شدت تأثیرگذار و آسیب‌پذیر است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]