طی ۱۰ روز آینده شاهد عبور ۳ موج از سطح کشور خواهیم‌ بود
طی ۱۰ روز آینده شاهد عبور ۳ موج از سطح کشور خواهیم‌ بود

موج اول از فردا تا پایان روز سه شنبه بخش‌های جنوب کشور خصوصا خط ساحلی خلیج فارس و دریای عمان سپس جنوب شرق کشور بازهم بیشتر بخشهای ساحلی را با بارش شدید باران و رعد و برق همراه خواهد کرد.

به گزارش بازار، به ترتیب موج اول از فردا تا پایان روز سه شنبه بخش‌های جنوب کشور خصوصا خط ساحلی خلیج فارس و دریای عمان سپس جنوبشرق کشور بازهم بیشتر بخشهای ساحلی را با بارش شدید باران و رعدو برق همراه خواهد کرد.
موج دوم از روز چهارشنبه از نوار غربی کشور وارد شده بارشهای بسیار خوبی رو از خودش بخصوص در نیمه غربی به جا میذاره این بارشها تا روز جمعه گسترده شده و بخشهای وسیعی از نواحی مرکزی و شرق کشورم در گیر بارشهای خودش میکنه بارشهای این موج بیشتر به شکل بارش باران نمود خواهد داشت بارشها در ارتفاعات و نواحی سردسیر شمالغرب و غرب کشور بشکل برف خواهد بود.
اما موج سوم و البته احتمالی موجی است با همراهی پرفشار سیبری که با هوای بسیار سرد همراهه که زمستونو بطور کامل به کشور بر میگردونه این موج رد پای خوبی از خودش در نوار شمالی کشور به جا میذاره بارشهاش غالبا بشکل برف خواهد بود و یخبندان گسترده ای در کشور بجا میذاره که بعدا راجبش بیشتر خواهیم گفت فعلا بشکل یک پیش آگاهی است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]