قیمت یورو امروز ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ در بازار
قیمت یورو امروز ۳۰ بهمن ماه ۱۴۰۲ در بازار

قیمت امروز یورو، برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به قیمت یورو وارد سایت اقتصادآنلاین شوید.

قیمت لحظه‌ای روز یورو
به گزارش اقتصادآنلاین، در معاملات امروز بازار تهران، هر اسکناس یورو ۶۱۲۹۹ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت هر یورو نسبت به معاملات روز گذشته ۷۰۱ تومان افزایش قیمت را تجربه کرد. روز گذشته یورو در بازار آزاد تهران ۶۰۵۹۸ قیمت خورده بود. همچنین صرافی ملی امروز قیمت هر یورو را ۴۵۷۹۱ تومان برای خرید و ۴۶۲۵۴ تومان برای فروش اعلام کرد. مرکز مبادله قیمت یورو را برای امروز ۴۶۲۵۴ تعیین کردند.

قیمت یورو در بازار آزاد بهمن ماه

تاریخ
شنبه
یکشنبه
دوشنبه
سه شنبه
چهارشنبه
پنجشنبه
جمعه

هفته اول بهمن 

۵۸۷۸۸
۵۸۹۰۷
۵۹۵۰۸
۶۰۶۶۶
۶۰۶۶۶

هفته دوم بهمن
۶۱۰۶۸
۶۱۰۶۳
۶۲۴۲۰
۶۲۹۸۷


هفته سوم بهمن
۶۰۸۴۷
۵۹۴۸۲
۵۹۰۳۰
۵۹۵۴۵
۵۹۹۲۴ 

هفته چهارم بهمن
۵۹۱۹۹

۵۹۸۳۷
۵۹۵۸۸
۵۹۵۴۱
۵۹۸۰۹

هفته پنجم بهمن
۶۰۵۹۸
۶۱۲۹۹

قیمت یورو امروز در بازار آزاد
قیمت یورو امروز با اندکی افزایش همراه بود. به این ترتیب هر برگ از اسکناس یورو در بازار تهران امروز ۶۱ هزار و ۲۹۹ تومان قیمت خورد. بر این اساس قیمت یورو امروز در بازار آزاد تهران حدود ۷۰۱ تومان نسبت به قیمت یورو در روز گذشته رشد یافت. روز گذشته یورو با اندکی نوسان، در بازار آزاد تهران ۶۰۵۹۸ قیمت خورده بود.
قیمت یورو امروز در صرافی‌ ملی
همچنین قیمت هر برگ اسکناس یورو در مرکز مبادله با کاهش نسبت به روز کاری گذشته به ۴۶ هزار و ۲۵۴ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲  هزار و ۷۲۹ تومان رسیده است. قیمت یورو در روز گذشته قیمت یورو  ۴۶ هزار و ۲۱۹ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۵۹۰ تومان اعلام شده است.
در صرافی ملی نیز قیمت یورو امروز ۴۵ هزار و ۷۹۱ برای خرید و ۴۶ هزار و ۲۵۴ تومان برای فروش قیمت خورد که نسبت به قیمت روز گذشته کاهش داشته است. روز گذشته قیمت یورو در صرافی ملی ۴۵ هزار و ۷۵۶ برای خرید و ۴۶ هزار و ۲۱۹ تومان برای فروش تعیین شده بود.
اهمیت قیمت یورو در ایران
یورو ارز رسمی اغلب کشورهای عضو اتحادیه اروپا است. این ارز توسط ۱۹ عضو از ۲۷ عضو آن استفاده می‌شود.آلمان، فرانسه، اتریش، فنلاند،ایرلند ایتالیا و لوکزامبورگ بخشی از کشورهایی هستند که از ارز یورو استفاده می‌کنند. البته ۹ کشور دیگر نیز وجود دارند که با اینکه عضو اتحادیه اروپا نیستند اما از یورو برای مبادلات خود می‌کنند.  با توجه به اینکه یورو پس از دلار پرکاربردترین ارز استفاده شده در جهان است نوسانات آن برای فعالان بازار بسیار بااهمیت است و بسیاری روزانه قیمت یورو را رصد می‌کنند. در ایران نیز قیمت یورو بر بازارهای خاص و همچنین برخی فعالیت‌های بازرگانی اثرگذار است. به همین دلیل قیمت بررسی قیمت روز یورو در ایران از اهمیت بالایی برخوردار است.

✅ آیا این خبر اقتصادی برای شما مفید بود؟ امتیاز خود را ثبت کنید.
[کل: 0 میانگین: 0]