دوشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۲
گروه : طلا و ارز
پ
  • شناسه : 53504
  • 14 نوامبر 2023 - 15:01
  • 25 بازدید
  • ۰ دیدگاه
  • ارسال توسط :

بلاتکلیفی سکه بین دو کانال

بلاتکلیفی سکه بین دو کانال
بلاتکلیفی سکه بین دو کانال

اکوایران : عده‌ای از سکه‌بازان می‌گفتند تکذیب‌ها و ادعاها در بررسی اخبار جنگ حماس و اسرائیل، پیش‌بینی آینده دلار و سکه را سخت کرده است و به همین دلیل سکه‌بازان تصمیم گرفته‌اند اقدامی نکنند.

به گزارش اکوایران، قیمت اونس طلا، دوشنبه شب در اوج خودش به ۱۹۴۸ دلار رسید؛ اما در زمان نگارش این گزارش بر روی حمایت ۱۹۴۵ در حال معامله است.

همچنین قیمت سکه امامی روز گذشته تا سطح ۲۸ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان پایین آمد؛ اما در ادامه معاملات بر روی ۲۹ میلیون ۵۰ هزار تومان قرار گرفت که در مقایسه با روز یکشنبه ۱۰۰ هزار تومان افزایش یافت را نشان می‌داد.

البته در ساعات پایانی معاملات نقدی روز دوشنبه، دوباره با مختصری کاهش در حدود ۲۸ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد که در مقایسه با روز یکشنبه ثابت بود. عده‌ای از  سکه‌بازان می‌گفتند تکذیب‌ها و ادعاها در بررسی اخبار جنگ حماس و اسرائیل، پیش‌بینی آینده دلار و سکه را سخت کرده است و به همین دلیل سکه بازان تصمیم گرفته‌اند اقدامی نکنند.

همچنین قیمت طلا آب‌شده روند نزولی به خود گرفته و در کانال ۱۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی جا خوش کرده‌است. در صورتی که طلای آب‌شده محدوده حمایتی ۱۰ میلیون و ۴۳۰ هزار تومان را از دست بدهد حمایت مهم کانال ۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی را در پشت سر خود دارد.

در شرایط کنونی فنی‌کارها می‌گویند که سکه امامی در بازار امروز سه‌شنبه ۲۳ آبان، مرز مقاومتی ۲۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و پس از آن مقاومت ۲۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان را پیش روی خود دارد. از سوی دیگر مرز حمایتی ۲۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای سکه‌بازان مهم است که اگر شکسته شود احتمال عقب‌نشینی تا نیمه کانال ۲۸ میلیون تومان محتمل خواهد بود. البته برخی از معامله‌گران پیش‌بینی می‌کنند که در روز جاری سکه بین خاکریز ۲۸ و ۲۹ میلیون تومان نوسان خواهد کرد.

فرزین آب پاکی را روی پیش‌بینی‌های دلاری ریخت 04 دسامبر 2023

فرزین آب پاکی را روی پیش‌بینی‌های دلاری ریخت

بازار طلا و سکه داخل، چشم انتظار اکران اونس است/ می‌گویند اعتراض صنفی به بازار طلای یزد رسید/ فرزین آب پاکی را روی پیش‌بینی‌های دلاری ریخت/ با سه میلیارد دلار تخلف ارزی چند تا برج‌خلیفه می‌شود ساخت؟

عرضه اولین اوراق مرابحه ارزی در مرکز مبادله 04 دسامبر 2023

عرضه اولین اوراق مرابحه ارزی در مرکز مبادله

عرضه اولین اوراق مرابحه ارزی کشور با حضور محمدرضا فرزین رییس کل بانک مرکزی، عبدالعلی علی‌عسگری مدیر عامل پتروشیمی خلیج فارس، رضا دولت آبادی مدیر عامل بانک ملت و علی سعیدی مدیر عامل مرکز ارز و طلا در مرکز مبادله ارز و طلا برگزار شد.

پیغام موبایلی برای بازار دلار 04 دسامبر 2023

پیغام موبایلی برای بازار دلار

قیمت دلار هرات در روز یکشنبه ۵۰ هزار و ۲۵۰ تومان شروع به کار کرد و تا میانه‌های بازار بین ۵۰ هزار ۱۰۰ تومان تا ۵۰ هزار و ۲۵۰ تومان نوسان داد و در انتها در ۵۰ هزار و ۲۰۰ تومان بسته شد. در روز یکشنبه قیمت سکه با افزایش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به […]

💬 نظرات خود را با ما در میان بگذارید

📜 قوانین ارسال نظرات کاربران
  • دیدگاه های ارسال شده شما، پس از بررسی توسط تیم بانک اقتصاد منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی توهین، افترا و یا خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد منتشر نخواهد شد.
  • لازم به یادآوری است که آی پی شخص نظر دهنده ثبت می شود و کلیه مسئولیت های حقوقی نظرات بر عهده شخص نظر بوده و قابل پیگیری قضایی می باشد که در صورت هر گونه شکایت مسئولیت بر عهده شخص نظر دهنده خواهد بود.